Adj személyes jellegzetességet édességalkotmányaidhoz kék és arany micro-műanyag gyöngyök különböző formáival. Ezek a díszítő részecskék gyors módot kínálnak arra, hogy elegánsan díszítsd a tortákat, cupcakes-ket, süteményeket, mézeskalácsokat, cake pops-okat vagy fagyit. A kék kellemes szín, amely bármilyen alkalomhoz illik – a karácsonytól a Valentin napig, a Halloween-ig vagy a Húsvétig. Ha a díszítést nedves krémre szórod, a nedvesség áttörheti a krémet és megbarníthatja. De vigyázat, ha a díszítés nedves krémre hosszú ideig kerül, a díszekből kioldódhat még a szín is és az a krém felületére kerülhet. Ha több dekoráció darabot szeretnél, például egy bevonó tortán tartani, ezt a fajta díszítést rögzítheted félig megkeményedett csokoládéval vagy mézes tésztára vonatkozó mázzal is. dolgozz a díszekkel lehetőleg egy tál fölött vagy peremes tepsiben. A díszítés kiválóan illik cukorréteggel, glaszokkal, krémekkel és csokoládéval. Fagyi sűrűséget ad, kontrasztot és figyelemfelkeltést kölcsönöz – csak szórd rá a torta felületére és azonnal elérheted a „wow” hatást. Könnyen felvihető és ideális legyen otthoni cukrászok számára, illetve a profi szakemberek számára is.
A csomag a következőket tartalmazza: 80 g
fehér cukor, búzaliszt liszt, keményítő szirup, módosított keményítő, sűrítőanyagok: E412, E415, E466, E414; magnézium-szilikát, polírozó szer kapol, színezékek E102, E124, E132, E133, E170, E172.
| Allergének | glutén |
| Energiaérték kJ | 1699 kj |
| Energiaérték kcal | 406 kcal |
| Zsírok | 5,5 g |
| - ebből telített zsírsavak | 1,3 g |
| Szénhidrátok | 92,0 g |
| - ebből cukrok | 87 g |
| Fehérje | 2,0 g |
| Szál | 0 g |
| Só | 0,01 g |
Ukrajna
| Színes | Kék / Arany |
| Kategóriák: | Karácsonyi díszek |
| Tortadísz - csillagok és csillagocskák | |
| Karácsonyi díszek, rászórás | |
| Világűr, csillagok, űrhajós | |
| Cukor díszítés Szeretem a süteményeket | |
| Gyártó | I LOVE CAKES |
| EAN | 4823116709904 |
| Termékszám | ilc1072 |